Aktualności Książki

Uniesienie duszy – ks. Dolindo

Okładka: miękka

Wymiary: 130 x 190 mm

Ilość stron: 128

Rok wydania: 2024

Wydawca: Wydawnictwo M

ISBN: 978-83-8043-902-3

 

Książka “Uniesienia duszy” księdza Dolindo Ruotolo stanowi głęboki i poruszający przekaz duchowy, który skłania do refleksji nad własnym życiem i relacją z Bogiem. Ksiądz Dolindo Ruotolo był włoskim kapłanem, mistykiem i stygmatykiem, a jego słowa w książce “Uniesienia duszy” emanują głęboką wiarą i miłością do Boga.
W tej inspirującej książce autor dzieli się swoimi doświadczeniami modlitewnymi, refleksjami oraz przesłaniami otrzymanymi od Boga. Jego słowa są pełne mądrości i siły duchowej, co sprawia, że lektura ta potrafi dotknąć serca czytelnika w najgłębszych zakamarkach duszy. Książka skupia się na tematyce łączenia się z wolą Bożą, akceptacji swojego losu oraz pokładaniu zaufania w Bożym planie.
Ksiądz Dolindo Ruotolo ukazuje drogę do osiągnięcia jedności z Bogiem poprzez modlitwę, ofiarę oraz zaufanie. Jego nauki pomagają czytelnikowi odkryć piękno prostoty życia w zjednoczeniu z Boską wolą. Autor zachęca do codziennej rozmowy z Bogiem, zaufania Mu w każdej sytuacji oraz składania Mu ofiar ze swojego serca.
“Uniesienia duszy” to prawdziwa duchowa uczta, która prowadzi czytelnika ku głębszemu zrozumieniu swojej wiary i relacji z Bogiem. Książka ta jest niezwykle wartościowym źródłem inspiracji dla każdego poszukującego drogi do zbliżenia się do Stwórcy. Słowa zawarte w niej są jak balsam dla duszy, który uśmierza rany i otwiera serce na miłość Bożą.
Podsumowując, książka “Uniesienia duszy” ks. Dolindo Ruotolo to niezwykła lektura dla wszystkich pragnących pogłębić swoją duchowość i relację z Bogiem. Jej przesłanie o miłości, zaufaniu i modlitwie jest niezmiennie aktualne i inspirujące. Polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną odkryć piękno prostoty życia w jedności z Bożym planem. Niech słowa księdza Dolindo Ruotolo staną się dla nas drogowskazem na drodze do zbawienia i pełni życia w Chrystusie.
Zobacz więcej: https://tiny.pl/dxc14

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz